Tvorivosť Foto a film Slovo a divadlo Hudba, spev, tanec Ľudové remeslá Menšinová kultúra Výtvarné umenie Súťaže Vzdelávanie Kluby Kurzy Podujatia Sociálna prevencia Verejné informácie

Fotoklub APF

23.08.2009 | 11:29:32

stretnutie priateľov a nadšencov fotografie. Nasledujúce stretnutie 3.4.2019, 17.00 hod.

pozývame nových členov do fotoklubu  pod názvom Ateliér priateľov fotografie, ktorý  vznikol v septembri 2013 z hŕstky fotonadšencov, ktorí absolvovali štúdium v súkromnej umeleckej škole v Nitre. Našu tvorbu sme v tých časoch prezentovali vo fotogalérii Trafačka v Nitre. Fotografia nás svojim čarom pohltila a preto sme sa rozhodli pokračovať v tvorbe v Krajskom osvetovom stredisku v Nitre. Za posledný rok máme za sebou zaujímavé workshopy, ktoré významne podporujú naše obzory fotografovania. Naši členovia získali ocenenia v regionálnom i krajskom kole,  postupujú do celoštátneho kola v súťaži amatérskej fotografickej tvorby AMFO 2014. V nasledujúcom roku máme taktiež pripravené veľmi zaujímavé aktivity ako napr.: diskusie s fotografmi na rôzne témy, workshopy i klubové výstavy. Na našich stretnutiach diskutujeme o umeleckej fotografii, fotografickej technike a post-produkcii digitálnej fotografie, avšak väčšinu času trávime v teréne a snažíme sa produkovať čo najlepšie fotografie.
Radi medzi nami privítame nových členov - amatérov, začiatočníkov, pokročilých i nadšencov fotografie bez vekového obmedzenia.

Tešíme sa na vás dňa 13. marca 2019 o 17.00 v KOS v Nitre.
 
Nitrička
Janko Hraško
Moja Nitra
MY Noviny
Nitra 24
CE Television