workshop
K prameňom tradícií

 Registrácia ukončená
 
0
k-pramenom-tradicii230519-plagat-web
Kategória:
folklór
Dátum:
23. máj 2019 09:00
Miesto konania:
KOS v Nitre
Telefón:
0911 540 022
Email:
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Info:
Mgr. Linda Štulajterová
spevácka tvorivá dielňa pre deti z folklórnych kolektívov vo veku od 5 do 10 rokov
Pre veľký záujem sme pre Vás pripravili ďalšie spevácke tvorivé dielne pre deti z folklórnych kolektívov vo veku od 5 do 10 rokov.
 
23. máj 2019 od 10.00 do 13.30 v priestoroch Krajského osvetového strediska v Nitre
 
Lektorkou je odborníčka na ľudový spev, vedúca Ženskej speváckej skupiny Vranky z Nitry a hlasová pedagogička Margita Jágerová. Deti získajú cenné teoreticko informácie o ľudovej piesni, zručnosti z hlasových techník a rovnako vedúci folklórnych speváckych skupín dôležité praktické skúsenosti pri práci s deťmi.
Tešíme sa na stretnutie.

Uzávierka prihlášok je do 17.5.2019

Prihláška na podujatie

Termín

PREHLÁSENIE

Potvrdením prehlásenia a odoslaním prihlášky vedúci kolektívu súhlasí s tým, aby boli údaje v nej obsiahnuté ďalej spracované. Údaje budú spracované výlučne za účelom plnenia povinností Krajského osvetového strediska v Nitre. Údaje budú zničené a prestanú sa spracúvať ihneď, ako prestanú byť použiteľné na účel, na ktorý boli spracované. Svoj súhlas so spracovaním týchto údajov môže vedúci kolektívu na základe písomnej žiadosti kedykoľvek vziať späť. Tým nie je dotknuté právo Krajského osvetového strediska v Nitre spracúvať tieto údaje v rozsahu nevyhnutnom na plnenie povinností z tejto prihlášky a/alebo uplatňovanie si svojich práv z nej a zo vzťahov, ktoré vznikli na jej základe. Vedúci kolektívu a sprevádzajúca osoba dbajú na bezpečnostné predpisy a nesú zodpovednosť za všetkých prítomných členov kolektívu počas celého trvania speváckej dielne. Podpísaný vedúci/zástupca súhlasí s využitím foto a videodokumentácie pre metodické, dokumentačné a propagačné účely Krajského osvetového strediska v Nitre a zaradením do jeho databázy.

 
 

Navštívte nás

Fatranská 3, 949 01 Nitra
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
tel: +421 037 / 653 15 45
fax: +421 037 / 653 15 46

Krajské osvetové stredisko
v Nitre