Prihlášky na podujatia

Na tomto mieste nájdete zoznam hlavných cyklických podujatí Krajského osvetového strediska v Nitre, na ktoré sa prihlasujú učinkujúci alebo účastníci jednotlivých súťaží, workshopov, festivalov alebo vzdelávaní.

Blížiace sa podujatia

Podujatia sú zoradené chronologicky od najbližších po najvzdialenejšie.

september - december 2020

Detské tvorivé dielne

tvorivé dielne pre organizované skupiny detí

Uskutočnené podujatia

Podujatia sú zoradené chronologicky od nedávnych po najstaršie.

prihlásiť do 12. 11. 2020

Hviezdoslavov Kubín - prípravné semináre

tvorivé semináre o umeleckom prednese určený všetkým študentom stredných a vysokých škôl

prihlásiť do 27. 10. 2020

Mladý moderátor

krajské kolo súťaže pre mladých ľudí vo veku od 15 – 25 rokov

prihlásiť do 22. 10. 2020

Tvorivá dramatika v praxi

vzdelávanie pre vedúcich detských divadelných súborov a kolektívov v oblasti tvorivej dramatiky

28. 9. a 5. 10. 2020

Rečnícke umenie

Hravé workshopy pre žiakov a študentov

prihlásiť do 16. 9. 2020

Čo ponúka proces?

Divadelná dielňa ako súčasť krajskej prehliadky Na Scénu

prihlásiť do 17. 9. 2020

Tradičná odevná kultúra Slovenska

prednáška o vývoji tradičného odevu jeho funkciách, symboloch, odeve na scéne, starostlivosti o odev

prihlásiť do 28. 9. 2020

Palička pre mažoretky

Tanečné dielne pre mažoretkové súbory

prihlásiť do 20. 9. 2020

Idú hrať

krajská postupová súťaž a prehliadka choreografií folklórnych súborov a tanečných zoskupení

prihlásiť do 1. 8. 2020

TANEČNÁ DIELŇA PRE MAŽORETKOVÉ SÚBORY

tanečný workshop

prihlásiť do 1. 8. 2020

Na našu nótu

jesenné vzdelávanie mladých muzikantov

prihlásiť do 23. 7. 2020

TVORIVÁ DRAMATIKA - Javiskový škriatok

divadelná dielňa pre dospelých a pedagógov materských škôl, pokračovanie projektu Javiskový škriatok

prihlásiť do 30. 7. 2020

FAD workshopy

workshopy pre účastníkov FAD 2020

prihlásiť do 30. 6. 2020

Tvorivá dramatika

vzdelávanie pre vedúcich detských divadelných súborov a kolektívov

prihlásiť do 5. 4. 2020

Čo sa stalo nové

regionálna postupová súťaž a prehliadka choreografií folklórnych súborov a tanečných zoskupení 

prihlásiť do 3. 4. 2020

Na scénu

krajská postupová súťaž neprofesionálneho divadla dospelých

prihlásiť do 3. 4. 2020

Na scénu

krajská postupová súťaž neprofesionálneho divadla mladých

prihlásiť do 30. 3. 2020

Amfo

regionálne kolo postupovej súťaže a výstavy amatérskej fotografickej tvorby

prihlásiť do 19. 3. 2020

Cineama

regionálny výber postupovej súťaže a prehliadky amatérskej filmovej tvorby

prihlásiť do 10. 3. 2020

Čo vieš o hviezdach Zlaté Moravce

30. ročník vedomostnej súťaže pre žiakov ZŠ a SŠ okresu Z. Moravce

prihlásiť do 10. 3. 2020

Čo vieš o hviezdach Nitra

30. ročník vedomostnej súťaže pre žiakov ZŠ a SŠ okresu Nitra

prihlásiť do 10. 3. 2020

Čo vieš o hviezdach Šaľa

30. ročník vedomostnej súťaže pre žiakov ZŠ a SŠ okresu Šaľa

prihlásiť do 27. 2. 2020

FAD

festival amatérskeho divadla rôznych poetík a žánrov

prihlásiť do 24. 2. 2020

Tanečný kolotoč

regionálne a krajské kolo postupového festivalu moderného a módneho tanca

prihlásiť do 14. 2. 2020

Zvonky

regionálna postupová súťaž a prehliadka hudobného folklóru detí

prihlásiť do 24. 1. 2020

Javiskový škriatok

regionálna postupová súťaž a prehliadka v detskej dramatickej tvorivosti a divadiel dospelých hrajúcich pre deti

prihlásiť do 23. 1. 2020

Region art

regionálne kolo postupovej súťaže a výstavy neprofesionálnej tvorby Výtvarné spektrum
23. 5. 2019

K PRAMEŇOM TRADÍCIÍ

spevácke tvorivé dielne pre deti z folklórnych súborov od 5 do 10 rokov
5. 5. 2019

ZAHRAJTE MI TÚTO

regionálna postupová súťaž a prehliadka hudobného folklóru dospelých
29. 4. 2019

Štúrovo rečnenie

workshopy pre žiakov, študentov a pedagógov Nitrianskeho kraja

26.–28. 4. 2019

NA SCÉNU

krajská postupová súťaž a prehliadka neprofesionálneho divadla mladých a neprofesionálneho divadla dospelých Nitrianskeho kraja
15. 4. 2019

Štúrovo rečnenie

workshopy pre žiakov, študentov a pedagógov Nitrianskeho kraja

4. – 26. 4. 2019

AMFO

regionálna postupová súťaž a prehliadka amatérskej fotografickej tvorby

13. 3. – 5. 4. 2019

Hviezdoslavov Kubín

postupová súťaž v umeleckom prednese poézie a prózy recitátorov základných škôl a osemročných gymnázií (I. – III. kategória), Nitra, Šaľa, Vráble, Zlaté Moravce

29. 3. 2019

Hviezdoslavov Kubín

postupová súťaž v umeleckom prednese poézie a prózy stredoškolskej mládeže a dospelých (IV. a V. kategória) Nitra, Šaľa, Zlaté Moravce

21. 3. 2019

CINEAMA

regionálna postupová súťaž a prehliadka amatérskej filmovej tvorby

19. 3. 2019

Heličky

regionálna postupová súťaž a prehliadka detských folklórnych súborov

11., 12. a 14. 3. 2019

Čo vieš o hviezdach?

okresné kolá vedomostnej astronomickej súťaže pre žiakov ZŠ, SŠ, 8-roč. a 5-roč. gymnázií Nitra, Šaľa, Zlaté Moravce

11. 3. 2019

Tanečný kolotoč

regionálna postupová súťaž a prehliadka neprofesionálnych tanečníkov

8. 3. 2019

Vesmír očami detí

XXXIV. ročník výtvarnej súťaže pre deti MŠ, žiakov ZŠ a ZUŠ

8. 3. 2019

Vansovej Lomnička

krajská súťaž v umeleckom prednese poézie a prózy žien

14. – 28. 2. 2019

Region Art

regionálna postupová súťaž a prehliadka neprofesionálnej výtvarnej tvorby

21. – 22. 2. 2019

Javiskový škriatok

regionálna postupová súťaž a prehliadka detskej dramatickej tvorivosti a divadla dospelých hrajúcich pre deti

15. 2. 2019

K prameňom tradícií

vzdelávanie pre vedúcich detských folklórnych kolektívov

Navštívte nás

Fatranská 3, 949 01 Nitra
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
tel: +421 037 / 653 15 45
fax: +421 037 / 653 15 46