výstava
súťaž
Kde bolo, tam bolo....

 Registrácia ukončená
 
0
Kategória:
slovo a divadlo
Dátum:
7. november 2019 10:00
Miesto konania:
KOS v Nitre, DK Šaľa
Telefón:
0911 540 015
Email:
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Info:
Bc. Silvia Vargová
Plagát:
rozprávkový festival pre deti ZŠ s VJM

Rozprávky o Matejovi Corvinovi

okresné kolo súťaže v prednese rozprávok v Šali
v rámci rozprávkového festivalu pre deti základných škôl s vyučovacím jazykom maďarským
7. novembra 2019 o 10.00 v Dome kultúry  (SNP. 16)
Vyhodnotenie:
Prednes rozprávok
Predseda poroty: Eva Búsová
Členovia poroty:  Oľga Ďuriská, Nikoletta Nagyová
I. kategória:
   1. Viktor Szarka - ZŠ a MŠ P. Pázmánya Šaľa
   2. Zoe Kment - ZŠ Diakovce
   3. Kristián Szarka - ZŠ a MŠ P. Pázmánya Šaľa
II. kategória:
   1. Vanda Szullo - ZŠ a MŠ P. Pázmánya Šaľa
   2. Andrej Németh - ZŠ a MŠ P. Pázmánya Šaľa
   3. Veronika Szőcs - Vlčany 
III. kategória:
   1. András Szalóci - ZŠ Diakovce

Výtvarná súťaž
Predseda poroty: Lucia Nagyová
Členovia poroty:  Nikoletta Simovics, Csilla Varró
I. kategória:
   1. Linda Rehák - MŠ Diakovce 
II. kategória:
   1. Mia Mile - ZŠ Ágostona Pongrácza Neded
   2. Eszter Csonthó - ZŠ Ágostona Pongrácza Neded
   3. Martina Lakatoš - ZŠ a MŠ Leandera Psztényiho Selice
III. kategória:
   1. Ábel Tóth - ZŠ Vlčany
   2. Zsófia Banász - ZŠ a MŠ P. Pázmánya Šaľa
   3. Izabella Gjergji - ZŠ Diakovce 
IV.kategória:
   1. Jákob Győri - ZŠ Tešedíkovo
   2. Zsófia Horváthc- ZŠ Diakovce
   3. Nikola Szilágyi - - ZŠ a MŠ Leandera Psztényiho Selice

okresné kolo súťaže v prednese rozprávok v Nitre
v rámci rozprávkového festivalu pre deti základných škôl s vyučovacím jazykom maďarským
13. novembra 2019 o 9.00 v Krajskom osvetovom stredisku v Nitre
Vyhodnotenie:
Prednes rozprávok 
Predseda poroty: Eva Búsová
Členovia poroty: Oľga Ďuriská, Valéria Pócsiková
I. kategória:
   1. Sofia Maťó - ZŠ Dolné Obdokovce
   2. Veronika Berkeš - ZŠ Veľký Cetín
   3. Simon Bene - ZŠ Veľký Cetín
II. kategória:
   1. Szofia Szabó - ZŠ Veľký Cetín
   2. Dávid Berkeš - ZŠ Veľký Cetín
   3. Sára Mária Varga - ZŠ Veľký Cetín
   3. Ildikó Ment - ZŠ Dolné Obdokovce
III. kategória:
   1. Daniela Šonkoľ - ZŠ Jelenec
   2. Éva Kucsera - ZŠ Veľký Cetín
   3. Liliána Malý - ZŠ Veľký Cetín
   3. Noémi Gálik - ZŠ Jelenec 

Výtvarná súťaž
Predseda poroty: Lucia Nagyová
Členovia poroty: Nikoletta Simovics, Csilla Varró
I. kategória:
   1. Zoe Čery - MŠ Čechynce
   1. Loriána Dóci - MŠ Čechynce
II. kategória:
   1. Rebeka Malý - ZŠ Veľký Cetín
   2. Maťó Sofia - ZŠ Veľký Cetín
   3. Veronika Berkeš - ZŠ Veľký Cetín
III. kategória:
   1. Daniela Šonkoľ - ZŠ Jelenec
   2. Réka Berkeš - ZŠ Veľký Cetín
   3. Karolina Kupecsek - ZŠ Veľký Cetín
IV. kategória:
   1. Rita Szusztor - ZŠ Veľký Cetín
   2. Veronika Bene - ZŠ Veľký Cetín
   3. Mária Kupecsek - ZŠ Veľký Cetín

krajské kolo súťaže v prednese rozprávok
v rámci rozprávkového festivalu pre deti základných škôl s vyučovacím jazykom maďarským
22. novembra 2019 o 10.00 v Krajskom osvetovom stredisku v Nitre
Vyhodnotenie:
Prednes rozprávok
I. kategória:
Porota: Éva Misák, Oľga Ďuriská, Eva Búsová
   1. Gergő Németh - ZŠ Komárno, Ul. Práce
   2. Kristián Szarka - ZŠ a MŠ P. Pázmánya, Šaľa
   3. Emese Esztegályos - ZŠ Komárno, Ul. Práce
   3. Sofia Maťó - ZŠ Dolné Obdokovce
   Cena poroty: Viktor Szarka - ZŠ a MŠ P. Pázmánya, Šaľa
II. kategória:
Porota: Marta Szilágyiová, Valéria Pócsiková, Ágnes Vizsgyáková
   1. Viola Ladányi - ZŠ Marcelova
   2. Lilla Anda - ZŠ Tôň
   3. Andrej Németh - ZŠ a MŠ P. Pázmánya, Šaľa
   3. Sofia Szabó - ZŠ Veľký Cetín
   Cena poroty: Sára Mária Varga - ZŠ Veľký Cetín
III. kategória:
Porota: Éva Misák, Oľga Ďuriská, Eva Búsová
   1. Erik Gerencséry - ZŠ Marcelova
   2. András Szalóci - ZŠ Diakovce
   3. Noémi Gálik - ZŠ Jelenec
   3. Daniela Šonkoľ - ZŠ Jelenec
   Cena poroty: Alexandra Balázs - ZŠ Marianum, Komárno 

Výtvarná súťaž
Porota: Ágnes Vizsgyáková, Anikó Bús
I. kategória:
   1. Zoe Čery - MŠ Čechynce
   2. Karolina Salkayová - MŠ Pribeta
   3. Sofia Bageta - MŠ Tvrdošovce
   3. Laura Darázs - MŠ Tvrdošovce
II. kategória:
   1. Hana Gajdáčová - ZŠ Chotín
   2. Anna Pálfi - ZŠ Chotín
   3. Tamara Dékány - ZŠ G. Czuczora, Nové Zámky
III. kategória:
   1. Kyra Dominika Füssi - ZŠ Tôň
   2. Ábel Tóth - ZŠ Vlčany
   3. Eszter Pócs - ZŠ G. Czuczora, Nové Zámky
IV. kategória
   1. Jákob Győri - ZŠ Tešedíkovo
   2. Zoltán Levente Melecsky - ZŠ Kolárovo
   3. Roland Kádár - ZŠ Tôň

Rozprávky o Matejovi Corvinovi - ilustrácia
výstava výtvarných prác detí materských a základných škôl s vyučovacím jazykom maďarským
od 13. novembra do 22. novembra 2019 Krajské osvetové stredisko v Nitre

 
 

Všetky termíny:

  • 7. november 2019 10:00
  • 13. november 2019 09:00
  • 22. november 2019 10:00

Navštívte nás

Fatranská 3, 949 01 Nitra
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
tel: +421 037 / 653 15 45
fax: +421 037 / 653 15 46

Krajské osvetové stredisko
v Nitre