Vesmír očami detí 2020 - Zlaté Moravce VIRTUÁLNA VÝSTAVA
web KOS
okresu ZLATÉ MORAVCE, ktoré postupujú do celoslovenského kola
Okresné kolo organizovalo Krajské osvetové stredisko v Nitre v spolupráci s CVČ Zlaté Moravce a s Mestským strediskom kultúry a športu Zlaté Moravce.
Na základe odporúčaní Úradu verejného zdravotníctva SR v súvislosti s vývojom ochorenia COVID-19- sme zrušili oceňovanie autorov výtvarných prác, ktoré sa malo konať dňa 18.3.2020 v DK Zlaté Moravce. Diplomy a ceny budú distribuované do škôl až po letných prázdninách, nakoľko sú školy zavreté.
Súťažilo sa v piatich kategóriách:
1. kategória – materské školy
2. kategória – 0. - 4. ročník ZŠ
3. kategória – 5. - 9. ročník ZŠ
4. kategória – základné umelecké školy - prípravné štúdium ZUŠ a 0. - 4. ročník ZŠ
5. kategória – základné umelecké školy 5. - 9. ročník ZŠ
V posledných dvoch kategóriách neboli vybrané žiadne práce na ocenenie.
Najlepšie výtvarné práce (najviac 5 z každej kategórie) z okresného kola KOS v Nitre zaslalo 7.4.2020 priamo do celoslovenského kola súťaže, do Slovenskej ústrednej hvezdárne v Hurbanove, ktorá víťazom umiestnenie oznámi.
VÝSLEDKOVÁ LISTINA NA STIAHNUTIE PDF 83 kB
Vesmír očami detí 2020 - ocenení z okresu Z.Moravce
Virtuálna výstava ocenených prác:
-
vod zm ceny 01
Matej Tonka, 5 r., Výlet na raketách, MŠ Topoľčianky, Cintorínska, Adriana Fialová
Matej Tonka, 5 r., Výlet na raketách, MŠ Topoľčianky, Cintorínska, Adriana Fialová
-
vod zm ceny 02
Natália Grzybová, 5 r., Som kozmonautka, MŠ Slnečná, Zlaté Moravce, Rozália Brunclíková
Natália Grzybová, 5 r., Som kozmonautka, MŠ Slnečná, Zlaté Moravce, Rozália Brunclíková
-
vod zm ceny 03
Tereza Sokolová, 5 r., Rozprávkový Mesiac, ZŠ s MŠ Slepčany, Miroslava Kováčová
Tereza Sokolová, 5 r., Rozprávkový Mesiac, ZŠ s MŠ Slepčany, Miroslava Kováčová
-
vod zm ceny 04
Hana Červená, 5 r., Naša modrá planéta, MŠ Slnečná, Zlaté Moravce, Rozália Brunclíková
Hana Červená, 5 r., Naša modrá planéta, MŠ Slnečná, Zlaté Moravce, Rozália Brunclíková
-
vod zm ceny 05
Lea Ághová, 5 r., Stretnutie svetov, MŠ Štúrova, Zlaté Moravce, Ivana Homolová
Lea Ághová, 5 r., Stretnutie svetov, MŠ Štúrova, Zlaté Moravce, Ivana Homolová
-
vod zm ceny 06
Paulína Kováčová, 10 r., Stretnutie, ZŠ J. V. Šimka, Žitavany, Mgr. D. Csákayová
Paulína Kováčová, 10 r., Stretnutie, ZŠ J. V. Šimka, Žitavany, Mgr. D. Csákayová
-
vod zm ceny 07
Timotej Pavelka, 9 r., Dimenzie, ZŠ Obyce, Mgr. Martina Blažeková
Timotej Pavelka, 9 r., Dimenzie, ZŠ Obyce, Mgr. Martina Blažeková
-
vod zm ceny 08
Karin Hlavatá, 9 r., Raketa štartuje, ZŠ Obyce, Mgr. Beáta Strákošová
Karin Hlavatá, 9 r., Raketa štartuje, ZŠ Obyce, Mgr. Beáta Strákošová
-
vod zm ceny 09
Kristína Komžíková, 9 r., Ufo mačka, ZŠ Pribinova, Zlaté Moravce, Mgr. Marianna Škulová
Kristína Komžíková, 9 r., Ufo mačka, ZŠ Pribinova, Zlaté Moravce, Mgr. Marianna Škulová
-
vod zm ceny 10
Natália Micheličová, 8 r., Vesmírna móda, ZŠ Pribinova, Zlaté Moravce, PaedDr. L. Nízlová Tomajková
Natália Micheličová, 8 r., Vesmírna móda, ZŠ Pribinova, Zlaté Moravce, PaedDr. L. Nízlová Tomajková
-
vod zm ceny 11
Maria Anna Kurková, 14 r., Ružový vesmír, ZŠ Obyce, Ing. Martina Drienovská
Maria Anna Kurková, 14 r., Ružový vesmír, ZŠ Obyce, Ing. Martina Drienovská
-
vod zm ceny 12
Nina Juríková, 14 r., Vesmírny balón, ZŠ Obyce, Ing. Martina Drienovská
Nina Juríková, 14 r., Vesmírny balón, ZŠ Obyce, Ing. Martina Drienovská
-
vod zm ceny 13
Liana Luknišová, 13 r., Vlnenie vo vesmíre, ZŠ Robotnícka, Zlaté Moravce, Mgr. Tatiana Preinerová
Liana Luknišová, 13 r., Vlnenie vo vesmíre, ZŠ Robotnícka, Zlaté Moravce, Mgr. Tatiana Preinerová
-
vod zm ceny 14
Mária Ilčíková, 14 r., Vesmírne sny, ZŠ Pribinova, Zlaté Moravce, Mgr. Denisa Radobická
Mária Ilčíková, 14 r., Vesmírne sny, ZŠ Pribinova, Zlaté Moravce, Mgr. Denisa Radobická
-
vod zm ceny 15
Eliáš Fábry, 11 r., Dovidenia!, ZŠ J. V. Šimka Žitavany, Mgr. D. Csákayová
Eliáš Fábry, 11 r., Dovidenia!, ZŠ J. V. Šimka Žitavany, Mgr. D. Csákayová