Cineama 2020
sa uskutočnil 19. marca 2020 v krajskom osvetovom stredisku v Nitre.
vyhlasovateľ: Národné osvetové centrum Bratislava
organizátor regionálneho výberu: Krajské osvetové stredisko v Nitre
organizátor krajského kola: Regionálne osvetové stredisko Komárno
plánovaný dátum krajského kola: 23. apríl 2020
Aktuálny dátum podujatia sa bude odvíjať od Opatrení Úradu verejného zdravotníctva SR.
Všetci prihlásení účastníci regionálneho kola z okresov Nitra, Šaľa a Z. Moravce postupujú do krajského kola, ktoré bude organizovať Regionálne osvetové stredisko v Komárne.
Skupina A - autori do 16 rokov
Lucia Šubová Baby with the gun animovaný film 03:00
Filmový krúžok umeleckej školy Nitra
Skupina B - autori do 21 rokov
Viktória Hegedüšová Pod vplyvom minútový 01:02
Beáta Kováčová Insomnia experiment 01:08
Dominika Krošláková Kolobeh minútový 01:01
Martina Kukučková Sánkovačka experiment 02:53
spoluautorky: Jana Czibulová, Natália Zimmermannová
Samuel Pivarči Story videoklip 04:52
spoluautorky: Rebeka Csandová, Dominika Ondíková
Adela Zámočníková Domov, nie každý ho má experiment 05:58
Všetkým autorom želáme, aby svojimi filmami zaujali odbornú porotu a dobre reprezentovali región Nitra a KOS v Nitre v krajskom, či celoštátnom kole súťaže.
18. august 2020 krajské kolo CINEAMA 2020 - Komárno
VÝSLEDKY
- veková skupina: autori do 16 rokov
- miesto-postup do predvýberu: Táňa Rosinská - Lilin príbeh / hraný film - KN
- miesto-postup do predvýberu: Péter Márk Hóka - Každý má svoju cenu / hraný film - KN
- miesto-postup do predvýberu: Emma Odorová-Zmena / hraný film - KN
- miesto-postup do predvýberu: Alexandra Poláková - Cesta v čase / hraný film - KN
Čestné uznania: Lucia Šubová - Baby with the gun / animovaný film - NR
- veková skupina: autori do 21 rokov
- 1. miesto-postup do predvýberu: Nina Anna Demová- - V našej škole to žije / animovaný film – LV
- miesto-postup do predvýberu: Barbara Brezíková - Škvr(a)na / hraný film - NZ
- miesto-postup do predvýberu: Samuel Polakovič - Pink Glasses / hraný film - NZ
- miesto-postup do predvýberu: Samuel Gogola - Tajomná genetika / hraný film - KN
- miesto-postup do predvýberu: Viktor Németh - Na hrane / hraný film - KN
Čestné uznania: Dávid Zsuzsa - Domáca úloha / hraný film - KN
- miesto-postup do predvýberu: Adela Zámočníková - Domov, nie každý ho má / reportáž a dokument - NR
- miesto-postup do predvýberu: Beáta Kováčová-Insomnia / experiment - NR
- miesto-postup do predvýberu: Viktor Doháň - Záhada tríbečského pohoria / experiment - LV
- miesto-postup do predvýberu: Richard Tolnai - Blind eye / experiment - LV
- miesto-postup do predvýberu: Viktor Doháň - Nie som pekná / experiment - LV
- miesto-postup do predvýberu: Igor Trnka - SILENCE COMMUNICATION / experiment - LV
Čestné uznania: Martina Kukučková-Sánkovačka / experiment - NR
- miesto-postup do predvýberu: Samuel Pivarči - STORY - videoklip - NR
- 1. miesto-postup do predvýberu: Dominika Krošláková - Kolobeh / minútový film - NR
- miesto-postup do predvýberu: Viktória Hegedűšová - Pod vplyvom / minútový film - NR
PROPOZÍCIE NA STIAHNUTIE PDF 48 kB
Všetky termíny:
- 19. marec 2020 09:00