Kde bolo, tam bolo....
Rozprávky o Matejovi Corvinovi
okresné kolo súťaže v prednese rozprávok v Šali
v rámci rozprávkového festivalu pre deti základných škôl s vyučovacím jazykom maďarským
7. novembra 2019 o 10.00 v Dome kultúry (SNP. 16)
Vyhodnotenie:
Prednes rozprávok
Predseda poroty: Eva Búsová
Členovia poroty: Oľga Ďuriská, Nikoletta Nagyová
I. kategória:
1. Viktor Szarka - ZŠ a MŠ P. Pázmánya Šaľa
2. Zoe Kment - ZŠ Diakovce
3. Kristián Szarka - ZŠ a MŠ P. Pázmánya Šaľa
II. kategória:
1. Vanda Szullo - ZŠ a MŠ P. Pázmánya Šaľa
2. Andrej Németh - ZŠ a MŠ P. Pázmánya Šaľa
3. Veronika Szőcs - Vlčany
III. kategória:
1. András Szalóci - ZŠ Diakovce
Výtvarná súťaž
Predseda poroty: Lucia Nagyová
Členovia poroty: Nikoletta Simovics, Csilla Varró
I. kategória:
1. Linda Rehák - MŠ Diakovce
II. kategória:
1. Mia Mile - ZŠ Ágostona Pongrácza Neded
2. Eszter Csonthó - ZŠ Ágostona Pongrácza Neded
3. Martina Lakatoš - ZŠ a MŠ Leandera Psztényiho Selice
III. kategória:
1. Ábel Tóth - ZŠ Vlčany
2. Zsófia Banász - ZŠ a MŠ P. Pázmánya Šaľa
3. Izabella Gjergji - ZŠ Diakovce
IV.kategória:
1. Jákob Győri - ZŠ Tešedíkovo
2. Zsófia Horváthc- ZŠ Diakovce
3. Nikola Szilágyi - - ZŠ a MŠ Leandera Psztényiho Selice
okresné kolo súťaže v prednese rozprávok v Nitre
v rámci rozprávkového festivalu pre deti základných škôl s vyučovacím jazykom maďarským
13. novembra 2019 o 9.00 v Krajskom osvetovom stredisku v Nitre
Vyhodnotenie:
Prednes rozprávok
Predseda poroty: Eva Búsová
Členovia poroty: Oľga Ďuriská, Valéria Pócsiková
I. kategória:
1. Sofia Maťó - ZŠ Dolné Obdokovce
2. Veronika Berkeš - ZŠ Veľký Cetín
3. Simon Bene - ZŠ Veľký Cetín
II. kategória:
1. Szofia Szabó - ZŠ Veľký Cetín
2. Dávid Berkeš - ZŠ Veľký Cetín
3. Sára Mária Varga - ZŠ Veľký Cetín
3. Ildikó Ment - ZŠ Dolné Obdokovce
III. kategória:
1. Daniela Šonkoľ - ZŠ Jelenec
2. Éva Kucsera - ZŠ Veľký Cetín
3. Liliána Malý - ZŠ Veľký Cetín
3. Noémi Gálik - ZŠ Jelenec
Výtvarná súťaž
Predseda poroty: Lucia Nagyová
Členovia poroty: Nikoletta Simovics, Csilla Varró
I. kategória:
1. Zoe Čery - MŠ Čechynce
1. Loriána Dóci - MŠ Čechynce
II. kategória:
1. Rebeka Malý - ZŠ Veľký Cetín
2. Maťó Sofia - ZŠ Veľký Cetín
3. Veronika Berkeš - ZŠ Veľký Cetín
III. kategória:
1. Daniela Šonkoľ - ZŠ Jelenec
2. Réka Berkeš - ZŠ Veľký Cetín
3. Karolina Kupecsek - ZŠ Veľký Cetín
IV. kategória:
1. Rita Szusztor - ZŠ Veľký Cetín
2. Veronika Bene - ZŠ Veľký Cetín
3. Mária Kupecsek - ZŠ Veľký Cetín
krajské kolo súťaže v prednese rozprávok
v rámci rozprávkového festivalu pre deti základných škôl s vyučovacím jazykom maďarským
22. novembra 2019 o 10.00 v Krajskom osvetovom stredisku v Nitre
Vyhodnotenie:
Prednes rozprávok
I. kategória:
Porota: Éva Misák, Oľga Ďuriská, Eva Búsová
1. Gergő Németh - ZŠ Komárno, Ul. Práce
2. Kristián Szarka - ZŠ a MŠ P. Pázmánya, Šaľa
3. Emese Esztegályos - ZŠ Komárno, Ul. Práce
3. Sofia Maťó - ZŠ Dolné Obdokovce
Cena poroty: Viktor Szarka - ZŠ a MŠ P. Pázmánya, Šaľa
II. kategória:
Porota: Marta Szilágyiová, Valéria Pócsiková, Ágnes Vizsgyáková
1. Viola Ladányi - ZŠ Marcelova
2. Lilla Anda - ZŠ Tôň
3. Andrej Németh - ZŠ a MŠ P. Pázmánya, Šaľa
3. Sofia Szabó - ZŠ Veľký Cetín
Cena poroty: Sára Mária Varga - ZŠ Veľký Cetín
III. kategória:
Porota: Éva Misák, Oľga Ďuriská, Eva Búsová
1. Erik Gerencséry - ZŠ Marcelova
2. András Szalóci - ZŠ Diakovce
3. Noémi Gálik - ZŠ Jelenec
3. Daniela Šonkoľ - ZŠ Jelenec
Cena poroty: Alexandra Balázs - ZŠ Marianum, Komárno
Výtvarná súťaž
Porota: Ágnes Vizsgyáková, Anikó Bús
I. kategória:
1. Zoe Čery - MŠ Čechynce
2. Karolina Salkayová - MŠ Pribeta
3. Sofia Bageta - MŠ Tvrdošovce
3. Laura Darázs - MŠ Tvrdošovce
II. kategória:
1. Hana Gajdáčová - ZŠ Chotín
2. Anna Pálfi - ZŠ Chotín
3. Tamara Dékány - ZŠ G. Czuczora, Nové Zámky
III. kategória:
1. Kyra Dominika Füssi - ZŠ Tôň
2. Ábel Tóth - ZŠ Vlčany
3. Eszter Pócs - ZŠ G. Czuczora, Nové Zámky
IV. kategória
1. Jákob Győri - ZŠ Tešedíkovo
2. Zoltán Levente Melecsky - ZŠ Kolárovo
3. Roland Kádár - ZŠ Tôň
Rozprávky o Matejovi Corvinovi - ilustrácia
výstava výtvarných prác detí materských a základných škôl s vyučovacím jazykom maďarským
od 13. novembra do 22. novembra 2019 Krajské osvetové stredisko v Nitre
Všetky termíny:
- 7. november 2019 10:00
- 13. november 2019 09:00
- 22. november 2019 10:00